Дніпропетровськ перемагає Одесу

Щойно закінчився центральний матч 11 туру Чемпіонату України з футболу між дніпропетровським «Дніпром» та одеським «Чорноморцем».

Чорноморець несподівано для усіх уболівальників і для себе мабуть також прописався у трійці лідерів на сьогоднішній день. Сьогоднішня гра мала показати справжню силу «моряків». Але забігаючи на перед скажу, клас дніпропетровців переміг порядок одеситів, і показав що «Чорноморець» ще не готовий боротися за чемпіонство.
  Перший тайм був рівний за грою і навіть за володінням м'ячем, та все ж на 44 хвилині після проходу Матеуса відзначився нападаючий «Дніпра» Калініч. Другий тайм дніпропетровці провели впевненіше і довели матч до логічної перемоги 2:0. Ще раз відзначився найкращий гравець матчу Євген Коноплянка. До цього до речі було вилучення у одеситів. Поле за грубу гру покинув нападник Антонов.
  Ось так перемагає «Дніпро».
  А в наступнуму турі на нас чекає супер-матч «Дніпро» — «Металіст» у Дніпропетровську.