Хокей. Донецький "Донбас" розгромив омський "Авангард"

Десятий хокейний матч провів «Донбас» у 6-му розіграші Контенинтальної хокейної ліги. Цього разу у Донецьк прилетіли омичі, а саме «Авангард».

Уже у першому періоді «Донбас» показав хто на льодовому майданчику господар, відвантаживши суперникам 4 шайби. Відзначалися двічі Недорост, і по разу Віртанен і Дадонов. У другій двадцятихвилинкі донечани збавили темп і період завершився 1-1… У донечан відзначився Лукаш Кашпар.
  На заключний період ХК «Донецьк» вийшом серйозно налаштованим, і знову переміг 1-0, відзначився Лайне. В підсумку 6-1, упевнена і красива перемога українського «Донбасу».
  Наступним суперником наших хлопців буде єкатеренбургський «Автомобіліст», де ми знову чекатимемо впевненої перемоги від підопічних Андрія Назарова.