Олександр Мартиненко
Рейтинг
+214.31
Сила
592.88

Олександр Мартиненко

o-martynenko

avatar
уКРАЇНЦІ МИСЛЯТЬ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКІ… ТОМУ І СТОЯТЬ НА МАЙДАНІ.
avatar
У нас же вільна Україна, то напишіть свій план дій і озвучте.
avatar
Ну ще Росія, Куба… Лише у таких країнах влада діє такими методами як у нас, і лише у таких країнах так розаравляються з журналістами і громадськими діячами.
avatar
Після 1 тайму «горимо» 3-1… Мабуть плей-офф з 1 місця сьогодні не буде:)
avatar
Тобто такі як ви перестаните песемістично відноситися до нашої держави і наших можливостей, а налаштуєтеся на працю задля кращого майбутнього то разом ми всі багато що зробимо для європейського майбутнього України.
avatar
Ніхто не каже що «хтось прийде і нас врятує» чи «зобить європейцями». Не зробить і не врятує доки ми самі будемо думати як ви наприклад. Польща, Чехія були ще у гіршому стані чим ми зараз. А тепер де ми, а де вони.
avatar
Крах, це якщо залишиться все як є. Нас і так рахують за третьосортну есесеровську країну, а так взагалі будемо бозна ким.
avatar
Тому що у Євросоюзі діють закони, які є прописані і виконуються(на відміну від законів Митного союзу) за якими виділяються кошти на модернізацію і т.д. підприємств країн-учасників Євросоюзу. Про це всі знають.
Далі… Якби Україну збиралися викупити чи зробити так що вона зникне, її б не брали в Євросоюз. Це не та організація де потрібні бомжі.
avatar
Фатальною для чиєї промисловості? Ахметова, Фірташа, Порошенка? У них є кошти на модернізацію, так що це лише буде на користь їм. Питання по селянах… Та воно їх взагалі не торкнеться. Ми здаємо молоко переробникам, тобто великим підприємствам, у яких також є кошти на модернізацію. Плюс усим же підприємствам допоможе Євросоюз, як це було з Польщою. Так що ПР і Бандюкович хай не лякають народ. Є лише один фактор який стримує «донєцких», називається він царська росія, а на все інше не ведіться, якщо ви розумна людина.
avatar
Якщо не підпишуть Асоціацію, майдан не розійдеться. Не розійдеться в першу чергу студенство і «Свобода».
avatar
Одне цікаво, коли наші громадяни усвідомлять що вже не потрібно думати про минуле(про Росію)і оглядатися назад(в СССР)? Це мабуть дано лише молоді.
avatar
Ок
avatar
Ваше право:)
avatar
Рано чи пізно так…
avatar
:) Тут нічого націоналістичного немає. Це просто підкреслення того, що Українська держава це найголовніше.
avatar
Та ми ж на Ти і не були:)
avatar
Відкриття я і не робив взагалі то…
avatar
дякую
avatar
А до чого тут Тягнибок? А ви напевне прихильник ПР або КПУ, бо це лише вони оперують такими дурницями. Хоча читати смішно було:) А що чекати від Тягнибока....? Того що не дочекалися за роки незалежності, а саме хоча б надії на краще хоча б у далекому майбутньому.
Але не для автора статті, бо для нього мабуть ближче СССР:)
avatar
Ну дякую Вам:)