Олександр Мартиненко
Рейтинг
+214.31
Сила
592.88

Олександр Мартиненко

o-martynenko

За ідею! Проти режиму!

Щойно повернувся з Києва, з Євромайдану. Жаль а сьогодні робочий день. Такої кількості народу небачив з 2004 року. Спочатку всі говорили що звезли за гроші, але це не так. У повітрі витає їдея. Ідея за яку ідуть на "Беркут" і захоплюють адмінбудинки. Ідея усунення сьогоднішнього бандитьського режиму...
Читати далі →

Розгін Євромайдану. Крок в міліцейський режим

Сьогоднішньої ночі ми побачили перетворення держави Україна з відносно демократичної на міліцейсько-монархічну. Ми побачили як сьогоднішній режим повністю озвірівший почав проливати кров усіх хто зібрався на Євромайдан. Сьогоднішньої ночі ми стали на один щабель з Росією, Білоруссю, Лівією, Кубою де...
Читати далі →

Привіт Білорусь...

Сьогодні у Маріїнському парку у м. Київі спостерігався звіздопат тітушок. Звідки приїхали, для чого і хто платить за концерт впринципі усим відомо. Сьогоднішній режим звіріє на очах, а від цього ще більше боїться власного народу. Це нагадує іншу пострадянську державу з тоталітарним режимом Білорусь....
Читати далі →

Росія. Нагороди для тих хто на стражі України

Випадково переглянув на російському каналі "Росія 1" Церемонію врученню премії "Людина року 2013". Відбулося декілька цікавих моментів які пов'язані і з Україною. Так був нагороджений радник Путіна Глазєв за "Повернення України в єдиний економічний простір з Росією".


Також був нагор...
Читати далі →

Відео для тих хто мріє про Митний союз

Знайшов у Інтернеті цікаве відео. На ньому один «пАкращенець» з м. Ліпетськ (Росія). Для тих хто мріє про Митний союз і ставить Росія за приклад Україні і українцям варто переглянути. Та і взагалі рекомендується всім для перегляду щоб заснути з хороним настроєм:)


Читати далі →

Футбол. "Динамо" Київ. Разом до плей-офф

За декілька хвилин будемо вболівати за наше рідне "Динамо" в матчі Ліги Європи проти бельгійського "Генка". Перемога виведе команду Блохіна до наступного раунду з першого міста. Тож стискаймо кулаки і вболіваємо за український клуб.


Читати далі →

ПАкращення по-російськи!

Гуляючи по Інтернету, і трішки відволікшись від Євромайдану, я натрапив на цікаву публікацію. На фото м. Суздаль (РФ), куди мав приїхати президент Путін. І щоб показати як суздальці чудово живуть і які у них красиві будинки, місцева адміністрація вдалася до ось такого ноу-хау (на фото).

<...
Читати далі →

Ти за Асоціацію? Ні, я проти москалів!


На початку ходи 24 листопада від Шевченка до Хрещатика я побачив одного учасника з цікавим плакатом (на фото). Підійшов я до нього і запитав, ви за Асоціацію чи проти співпраці РФ? І він відрубав, я проти РФ, а все остльне мені однаково!

Цікаво стало мені якось, стільки на майдані б...
Читати далі →