Олександр Мартиненко
Рейтинг
+214.31
Сила
592.88

Олександр Мартиненко

o-martynenko

Кубок України з футболу

Вчора відбулися чергові матчі Кубку України. Стадія 1/16 розіграшу.
 Важливість даного турніру для команд оцінити важко. Фаворити проходять до вирішальних матчів на класі, аутсайдери і представники нижчих ліг боряться на жилах.
 Кубок України вже давно потрібно реформатувати. Пре...
Читати далі →

Геніальний вірш Тараса Шевченка

Наткнувся у Інтернеті на чергові геніальні рядки з творчості генія Української держави Тараса Шевченка. На мою думку ці слова дуже актуальні саме сьогодні. Інколи здається що Тарас Григорович ті вірші писав саме для сьогоднішнього покоління.

Слава ВЕЛИКОМУ УКРАЇНЦЮ!!!


Читати далі →

Об'єднаний чемпіонат олігархів або чемпіонат на 10 команд

Вчергове пиль об'єднаного чемпіонату підняв куратор Валерій Газаєв, заявивши що ФФУ в особі Конькова і сам президент його уникають.

Тема об'єднання сильніших команд двох чемпіонатів обговорюється усим кому не лінь. От і мене лінь покинула, і я теж вирішив трішки порозкинути мозгами на цю ...
Читати далі →

Евтаназія російської верхівки

Чим ближче людина до покращення свого матеріального положення, чим вище вона підіймається в суспільстві, чим краще її сприймають інші люди, чим краще її перспективи у майбутньому у неї відразу з'являються вороги і звисники, які хочуть загальмувати увесь цей процес.

Так відбувається і з де...
Читати далі →

ФК "Барселона": коли ти круче бразильців

Футбол футболу різниця. Велика. У сьогоднішній час швидкісного Інтернету і кабельного ТВ у нас є прекрасна можливість порівняти. Можливісь, якої не було в минулому.
  Сьогоднішній футбол для деяких команд і країн, це культура, це віра, це життя. От спостерігаєш за грою українських або росі...
Читати далі →

Ні кроку назад, позаду Москва - Квасневський

Пройшов 10 саміт Ялтинської Європейської Стратегії, після якого російська істерика переросла в агонію...

Сьогодні подивився новини на російському шовіністському державному каналі "Вести", у виконанні особистого "руского оперного певца Путина" Дмитра Кісільова, де він "хоронив" Україну як ...
Читати далі →

ФК "Динамо": коли відступати нікуди!

Після матчу Ліги Європи у четвер проти бельгійського "Генка" навіть віддані уболівальники не шкодували лайливих слів і критики на адресу гравців та тренерів команди. Після цього матчу до уболівальників підійшли Олег Гусєв та Роман Безус, і 10 хвилин слухали критику рядових вболівальників. Гусєв сказ...
Читати далі →

Континентальна Хокейна Ліга. Донецьк в гостях перемагає Санкт-Петербург

Так як в Україні майже відсутній свій хокейний чемпіонат, а той що є слабкий, то донецька хокейна команда "Донбас" грає у російському чемпіонаті під назвою Контенинтальна Хокейна Ліга (КХЛ).
  ХК "Донбас" заснований не так давно, а саме у 2001 році. В КХЛ взагалі для команди це другий сезо...
Читати далі →